Coldrex MaxGrip proszek do sporządzania roztworu doustnego smak cytrynowy 10 saszetek

48,31 zł
Brutto

Coldrex MaxGrip proszek do sporządzania roztworu doustnego smak cytrynowy 10 saszetek

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym to proszek do sporządzania gorącego roztworu doustnego, przeznaczony do krótkotrwałego łagodzenia objawów przeziębienia i grypy. Produkt pomaga zmniejszyć dolegliwości takie jak ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe, gorączka, uczucie rozbicia oraz niedrożność nosa. Forma gorącego napoju o cytrynowym smaku jest wygodna w stosowaniu szczególnie w okresie infekcji.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować zgodnie z zaleceniami oraz informacjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania. Zawartość saszetki należy przygotować jako roztwór doustny zgodnie z instrukcją producenta.Nie należy przekraczać zalecanej dawki ani łączyć produktu z innymi preparatami zawierającymi paracetamol bez wcześniejszego sprawdzenia ich składu.

SKŁAD

Produkt zawiera substancje czynne przeznaczone do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Pełny i aktualny skład produktu znajduje się na opakowaniu oraz w ulotce. Zawsze sprawdzaj skład produktu bezpośrednio na opakowaniu przed użyciem.

Przed zastosowaniem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

  • W magazynie
    zostało tylko kilka
  • EAN
    5909990957026
Darmowa dostawa Przy spełnieniu warunków promocji
Błyskawiczna obsługa i szybka wysyłka
Niespodzianka Do każdego zamówienia
Loading...
group_work Zgoda na pliki cookie